Lipotransfer - Medicderm Stepien

Medycyna Estetyczna Dermatologia Ginekologia Estetyczna
Medicderm
605035877
Przejdź do treści

Lipotransfer

Medycyna estetyczna
Lipotransfer własnego tłuszczu, wolumetria twarzy własnym tłuszczem, zabieg K - 68.
Jest to regenerujący zabieg lipofillingu z wykorzystaniem własnego tłuszczu pobranego z okolicy biodra i wykorzystaniu go jako wypełniacza, jako alternatywa na przykład do kwasu hialuronowego. Preparat używany do zabiegu jest w pełni naturalny, ponieważ jest nim własna tkanka tłuszczowa pacjenta.
Efektem zabiegu jest wypełnienie, regeneracja skóry, poprawa elastyczności skóry, likwidacja zmarszczek i zagłębień, ponieważ uzyskany materiał zawiera nawet do 70 razy więcej komórek macierzystych niż preparaty uzyskane z krwi. W trakcie jednego zabiegu można wykonać pełną korekcję twarzy, wymodelować linię kości policzkowych, zredukować oznaki zmęczenia wokół oczu, zmniejszyć nasilenie bruzd nosowo-wargowych, zmarszczek marionetki, wymodelować brodę. Można również dokonać korekty grzbietu nosa, wypełnić usta, dokonać regeneracji skóry szyi i grzbietów rąk. Zabieg jest  w 100% naturalny, nie powoduje alergii. Efekty są długotrwałe, jego wykonanie nie wyklucza z życia codziennego, ponieważ już następnego dnia można wrócić do normalnych aktywności.
Etapy zabiegu: 1) pobranie tłuszczu z okolicy biodra za pomocą kaniuli, 2) przygotowanie preparatu w specjalnym opatentowanym systemie, 3) podanie w miejsca wymagane.

Koszt zabiegu :
wolumetria twarzy 2600
wolumetria twarzy i grzbietów rąk 3000
regeneracja grzbietów rąk 2000
wolumetria warg sromowych większych 2200INFO
Wrocław
Lekcyjna 158
Medycyna Estetyczna
605035877
Medicderm
Wróć do spisu treści